صنایع هوای فشرده تبریز

شرکت ” صنایع هوای فشرده تبریز ” بعنوان یکی از بزرگترین واحدهای تولید کننده که از سال 1376 فعالیت خود را در زمینه ساخت کمپرسورهای صنعتی اسکرو آغاز نموده و با بهره جستن از آخرین تکنولوژی روز دنیا توانسته کمپرسورهایی با کیفیت عالی و قیمت مناسب تولید و روانه بازار نماید .

شرکت صنایع هوای فشرده تبریز در کمپرسورهای تولیدی خود از قطعاتی استفاده می کند که با استانداردهای بین المللی کاملا″ مطابقت دارند و این محصولات عملکرد و دوام متمایزی دارند صنایع هوای فشرده تبریز تلاش میکند تا به طور مستمر نیروهای کاری و تامین کنندگان خود را بهبود بخشد و از تداوم و بهبود محصولات خود با بالاترین کیفیت برای مشتریان اطمینان خاطر حاصل نماید.

. این شرکت با دارا بودن دفاتر خدمات پس از فروش در اکثر استانهای کشور مفتخر است به عرض برساند آماده پاسخگویی به نیاز کلیه شرکتها و موسسات مختلف می باشد .

این شرکت با دارا بودن بیش از صدها رفرنس کاری در امر تامین سیستم هوای فشرده کارخانجات مختلف صنعتی و معدنی ، فرآورده های لبنی و بهداشتی و … در نقاط مختلف این مرز و بوم و همچنین کشورهای همجوار توانسته سهم بسزایی از بازار کمپرسور و تجهیزات جانبی را بخود اختصاص دهد . لذا این شرکت آمادگی خود را در راستای مشاوره و تامین سیستم هوای فشرده( کمپرسورهای اسکرو و تجهیزات جانبی) آن مجموعه محترم و سایر خدمات مربوطه را نیز اعلام می دارد .

 
 

آدرس:

ایران – آذربایجان شرقی – کیلومتر 10 جاده آذرشهر – نرسیده به پلیس راه – شهرک صنعتی غرب – فاز 2

تلفنهای تماس
9497 3245 41 98+
9498 3245 41 98+
فکس : 9496 3245 41 98+

ساعت کاری: شنبه تا چهارشنبه : 8:30 الی 16:30
پنجشنبه : 8:30 الی 13
روزهای جمعه و تعطیل رسمی این واحد تعطیل میباشد